nurkowanie hurghada

nurkowanie

Hurghada nurkowanie

Nurkowanie Hurghada

Hurghada Nurkowanie

Nurkowanie Egipt

Kursy techniczne Hurghada

Kursy nurkowania technicznego

Nurkowanie techniczne Hurghada

Nurkowanie w Hurghadzie

hurghada nurkowanie

Hurghada Polskie centrum nurkowe

Hurghada Egipt

Kurs nurkowania TDI "Intro to Tech" Hurghada

Kurs nurkowania technicznego TDI Extended Range Hurghada

Kurs nurkowania technicznego TDI Decompresion Procedures Hurghada

Kurs nurkowania technicznego TDI Advanced NItrox Diver Hurghada

Program kursu nurkowania TDI Decompression Procedures zapoznaje nurka z teorią i procedurami prowadzenia nurkowań dekompresyjnych do maksymalnej głebokości 50 m (nurkowanie Hurghada). Podczas kursu nurkowania używamy zestwów dwubutlowych (twinset) oraz butli bocznych (stage). Na kursie nurkowania poznajemy metody planowania nurkowań dekompresyjnych oraz wykonujemy świczenia takie jak zakręcanie zaworów, procedury zmiany gazów, strzelanie bojki, obsługa kołowrotka, dzielenia się gazami w sytuacjach awaryjnych, nurkowanie wg. run time'u. Kurs nurkowania TDI Decompession Procedures trwa 3 dni.

Wymagania wstępne : Ukończone 18 lat, stopień nurkowy AOWD dowolnej organizacji oraz zalogowane 25 nurkowania.

Program kursu nurkowania TDI Extended Range uczy jak używać powietrza w nurkowaniu dekompesyjnym (nurkowanie Hurghada) do głębokości 55 m z użyciem mieszanek dekompresyjnych: nitroxu i czystego 100% tlenu. Program kursu zawiera nurkowania z minimum dwoma butlami bocznymi i dwoma zmianami gazów. Nurkowania kursowe odbywają się w pełnej konfiguracji technicznej. Kurs nurkowania TDI Extended Range trwa ok. 5 dni

Wymagania wstępne : Minimalny wiek to 18 lat, kurs Advanced Nitrox i Decompression Procedures, zalogowane 100 nurkowań.

Kurs nurkowania TDI "Intro to Tech" – Kursu nurkowania Intro to Tech jest zapoznaje nurków rekreacyjnych z nurkowaniami technicznymi (Hurghada nurkowanie techniczne). Kurs nurkowania "Intro to Tech" jest wstępem do kursów technicznych TDI Advanced Nitrox i TDI Decompression Procedures. Na kursie nurkowania "Intro to Tech" w Hurghadzie zapoznajemy się z konfiguracją techniczną, planowaniem nurkowań dekompresyjnych oraz kontrolą pływalności w sprzęcie technicznym. Kurs nurkowania TDI "Intro to Tech" jest kursem nurkowań bezdekompresyjnych a do nurkowań używamy powietrza. Kurs nurkowania: Intro to Tech" trwa 2 dni.

Wymagania wstępne - Ukończone 18 lat, ukończony kurs nurkowania AOWD dowolnej organizacji i zalogowane 25 nurkowań

Kursu nurkowania TDI Advanced Nitrox Diver zapoznaje nurków z możliwościami używania tlenu i nitroxu o większej zawartości tlenu od 40 % az do 100 % podczas nurkowań na głębokość 45 m (Hurghada nurkowanie). Na kursie nurkowania "Advanced Nitrox " w Hurghadzie zapoznajemy się z konfiguracją techniczną i wykożystaniem "gorących" nitroxów i czystego 100% tlenu. Kurs nurkowania TDI "Advanced Nitrox" jest kursem nurkowań bezdekompresyjnych a do nurkowań używamy powietrza, nitroxu i tlenu. Kurs nurkowania TDI Advanced Nitrox trwa 3 dni.

Wymagania wstępne - Ukończone 18 lat, ukończenie kursu nitroxowego dowolnej organizacji oraz zalogowane 25 nurkowań.

centrum nurkowe Hurghada
kursy nurkowania Hurghada
nurkowanie Hurghada
intro nurkowanie Hurghada
cennik nurkowanie hurghada