nurkowanie hurghada

nurkowanie

hurghada nurkowanie

Nurkowanie Hurghada

Hurghada kurs nurkowania PADI OWD

Kurs nurkowania OWD hurghada

kurs nurkowania Hurghada

kurs nurkowania Hurghada Hurghada kurs nurkowania PADI OWD Hurghada kurs nurkowania

Kurs nurkowania PADI Open Water Diver (PADI OWD) Hurghada

Kurs nurkowania PADI OWD (Open Water Diver) jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem nurkowania dla początkujących na świecie. Program kursu nurkowania PADI OWD w Hurghadzie umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się uznawany na całym świecie certyfikat nurkowy PADI Open Water Diver, uprawniający do samodzielnego nurkowania z partnerem do głębokości 18 metrów.

Kurs nurkowania PADI OWD Hurghada | wymagania wstępne

Aby rozpocząć naukę na kursie nurkowania PADI Open Water Diver w Hurghadzie trzeba mieć ukończone 10 lat, (w wieku 10-14 lat certyfikat PADI Junior OWD (Junior OWD - konieczna jest zgoda rodziców). Aby rozpocząć kurs nurkowania OWD PADI (Open Water Diver) w Hurghadzie nie są wymagane badania lekarskie, konieczny jest natomiast dobry stan zdrowia. Przed rozpoczęciem kursu nurkowania PADI OWD Hurghada będziesz wypełmiał formularz-medyczny-PADI-OWD (do pobrania PDF) dotyczący Twojego stanu zdrowia i zawierający listę chorób będących przeciwskazaniem do nurkowania. Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałeś tak konieczne jest przyniesienie zaświadczenia od lekarza. Żadne wcześniejsze doświadczenie z nurkowaniem nie jest wymagane, ale poleca się uczestnictwo w programie nurkowanie-intro-Hurghada. Osoba zapisujaca się na kurs nurkowania w Hurghadzie nie musi umieć pływać. Wystarczy że osoba umie unosić się na powierzchni i pływać w płetwach z maską i rurką a to po krótkim szkoleniu potrafi chyba każdy, szczególnie w ciepłych wodach Morza Czerwonego.

Kurs nurkowania PADI OWD Hurghada | przebieg kursu nurkowania

Kurs nurkowania PADI Open Water Diver, zaznajomi Cię z podstawami nurkowania, poznasz sprzęt i technikę nurkowania. Kurs nurkowania PADI OWD składa się z "nurkowań basenowych" (nurkowania na płytkiej wodzie z plaży lub z łodzi), oglądania dwóch częsci filmu PADI Open Water Diver (film w języku polskim), wykładów zakończonym egzaminem oraz czterech nurkowań z łodzi na wodach otwartych (Hurghada). Nurkowania z łodzi wykonujemy na rafach koralowych Morza Czerwonego wokół Hurghady. Kurs nurkowania OWD PADI trwa 4 dni jednak każdy będzie miał tyle czasu ile będzie potrzebował do nabycia niezbędnych umiejętności. Zajęcia na kursie nurkowania OWD w Hurghadzie trwaja od godziny 9.00 do godziny 16.00. Kursant uzyska certyfikat nurkowy po wykonaniu prawidłowo wszystkich ćwiczeń zawartych w programie kursu nurkowania OWD PADI i zaliczeniu egzaminu końcowego.

1 dzień kursu nurkowania PADI OWD Hurghada: wypełnienie dokumentów do kursu nurkowania, przygotowanie sprzętu do nurkowania, oglądanie 1-2 cześci filmu PADI OWD, wykład z teorii nurkowania, omówienie ćwiczeń oraz zasad bezpiecznego nurkowania, 2 nurkowania wynonywanie ćwiczeń na płytkiej wodzie, ćwiczenie pływalnosć oraz wycieczka nurkowa.

2 dzień kursu nurkowania PADI OWD w Hurghadzie: przygotowanie sprzętu do nurkowania, oglądanie 3-5 cześci filmu PADI OWD, rozwiązywanie quizów, wykład z teorii nurkowania, omówienie kolejnych ćwiczeń, 2 nurkowania podczas których wynonywanujemy ćwiczenia na płytkiej wodzie, ćwiczymy pływalnosć oraz nurkujemy.

3 dzień kursu nurkowania PADI OWD Hurghada: przygotowanie sprzętu do nurkowania, wykład z teorii nurkowania, 2 nurkowania podczas których wykonujemy ćwiczenia na głębszej wodzie, ćwiczymy pływalność oraz nurkujemy.

4 dzień kursu nurkowania PADI OWD w Hurghadzie: przygotowanie sprzętu do nurkowania, wykłady z teorii nurkowania, 2 nurkowania podczas których wykonujemy ćwiczenia na głębszej wodzie, ćwiczymy pływalność oraz nurkujemy, egzamin końcowy kursu PADI OWD oraz wystawienie certyfiktów nurkowych

Hurghada kurs nurkowania PADI OWD | przygotowanie do kursu i rezerwacja

Prowadzę kursy nurkowania w Hurghadzie w małych grupach i właściwie dzień rozpoczęcia kursu może być dowolny lecz konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Najlepiej wysłąć od mnie informacje na (e-maila, facebook, whatsaap) z informacją kiedy chcieliby Państwo rozpocząć kurs nurkowania OWD w Hurghadzie, a ustalimy dogodny termin. Będac już na miejscu w Hurghadzie odbierzemy Państwa rano z hotelu i odwieziemy po nurkowaniach (koszt transportu z hotelu w Hurghadzie jest w cenie kursu nurkowania PADI OWD). Do kursu nurkowania PADI OWD w Hurghadzie nalezy się wcześniej przygotować. Po potwierdzeniu rezerwacji udziału w kursie nurkowania PADI OWD w Hurghadzie wysyłam materiały szkoleniowe.

Kurs nurkowania PADI OWD Hurghada | Uprawnienie nurkowe

Po ukończeniu kursu nurkowania PADI Open Water Diver w Hurghadzie możesz nurkować do głębokości 18 m z partnerem posiadającym stopień nurkowy PADI OWD lub równoważny. Możesz kontynuować naukę nurkowania i przystąpić do kursu nurkowania zaawansowanego PADI Advanced Open Water Diver (2 dni - 5 nurkowań) - więcej informacji znajduje się tu PADI_AOWD , dzięki któremu będziesz mógł nurkować do głębokości 30 m.

Kurs nurkowania PADI OWD w Hurghadzie | Scuba Diver

Jeśli masz mniej czasu, możesz wziąć udział w kursie nurkowania PADI Scuba Diver. Kurs nurkowania PADI Scuba Diver zajmie tylko 2 dni i obejmuje pierwsze dwa dni kursu PADI Open Water Diver. Po ukończeniu kursu nurkowania PADI Scuba Diver możesz nurkować do głębokość 12 metrów z divemasterem lub instruktorem nurkowania. Certyfikat nurkowy PADI Scuba diver wystawia sie też osobom które z jakiegoś powodu nie mogły ukończyć całego kursu PADI OWD. W przyszłości w ciągu 2 dni możesz podnieść swoje uprawnienie i ukończyc pełny kurs nurkowania PADI Open Water Diver.

Kurs nurkowania PADI OWD w Hurghadzie | Referral

Kurs nurkowania PADI OWD referral zwany tez kursem przeniesienia i jest to kurs nurkowania dla osób które chcą ukończyłeś teorię i zajęcia basenowe basenowe kursu nurkowego PADI Open Water Diver we własnym kraju, a nurkowania na wodach otwartych wykonać w Hurghadzie w ciepłych wodach Morza Czerwonego. Dokończenie kursu nurkowania PADI OWD w Hurghadzie zajmie dwa dni a nurkowania będą się odbywały z naszej łodzi. Aby ukończyć kurs nurkowania PADI Open Water w Hurghadzie, musisz przynieść formularz przeniesienia (PADI OWD referral form), który otrzymasz od swojego instruktora nurkowania PADI w Polsce.

Kurs nurkowania PADI OWD Hurghada | PADI eLerning

Wersja kursu nurkowania PADI OWD w systemie PADI eLerning pozwala opanować całą teorię do kursu nurkowania jeszcze w domu, łącznie ze zdaniem egzaminu końcowego online, dzięki temu kurs jest znacznie łatwiejszy i nie trzeba wieczorami w hotelu czytać książki. Na miejscu w Hurghadzie pozostaje tylko praktyka czyli ćwiczenia i nurkowania na wodach otwartych. W cene programu PADI eLerning jest już zawarta opłata za certyfikat nurkowy.

 

 

 

Kursu nurkowania PADI OWD zawiera:

centrum nurkowe Hurghada
kursy nurkowania Hurghada
nurkowanie Hurghada
intro nurkowanie Hurghada
cennik nurkowanie hurghada
hurghada nurkowanie