nurkowanie hurghada

nurkowanie

hurghada nurkowanie

Nurkowanie Hurghada

Hurghada kurs nurkowania PADI OWD

Kurs nurkowania OWD hurghada

kurs nurkowania Hurghada

nurkowanie w Egipcie nurkowanie w Egipcie nurkowanie w Hurghadzie

Kurs nurkowania PADI Open Water Diver (PADI OWD) Hurghada

Kurs nurkowania PADI OWD (Open Water Diver) jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem nurkowania dla początkujących na świecie. Program kursu nurkowania PADI OWD w Hurghadzie umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się uznawany na całym świecie certyfikat nurkowy PADI Open Water Diver, uprawniający do samodzielnego nurkowania (z partnerem) do głębokości 18 metrów.

Kurs nurkowania PADI OWD Hurghada | wymagania wstępne

Aby rozpocząć naukę na kursie nurkowania PADI Open Water Diver w Hurghadzie trzeba mieć ukończone 10 lat, (w wieku 10-14 lat certyfikat PADI Junior OWD (Junior OWD - konieczna jest zgoda rodziców). Aby rozpocząć kurs nurkowania OWD PADI (Open Water Diver) w Hurghadzie nie są wymagane badania lekarskie, konieczny jest natomiast dobry stan zdrowia. Przed rozpoczęciem kursu nurkowania PADI OWD Hurghada będziesz wypełmiał formularz-medyczny-PADI-OWD (do pobrania PDF) dotyczący Twojego stanu zdrowia i zawierający listę chorób będących przeciwskazaniem do nurkowania. Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałeś tak konieczne jest przyniesienie zaświadczenia od lekarza. Żadne wcześniejsze doświadczenie z nurkowaniem nie jest wymagane, ale poleca się uczestnictwo w programie nurkowanie-intro-Hurghada. Osoba zapisujaca się na kurs nurkowania w Hurghadzie nie musi umieć pływać. Wystarczy że osoba umie unosić się na powierzchni i pływać w płetwach z maską i rurką a to po krótkim szkoleniu potrafi chyba każdy, szczególnie w ciepłych wodach Morza Czerwonego.

Kurs nurkowania PADI OWD Hurghada | przebieg kursu nurkowania

Kurs nurkowania PADI Open Water Diver, zaznajomi Cię z podstawami nurkowania, poznasz sprzęt i technikę nurkowania. Kurs nurkowania PADI OWD składa się z "nurkowań basenowych" (nurkowania na płytkiej wodzie z plaży lub z łodzi), oglądania dwóch częsci filmu PADI Open Water Diver (film w języku polskim), wykładów zakończonym egzaminem oraz czterech nurkowań z łodzi na wodach otwartych (Hurghada). Nurkowania z łodzi wykonujemy na rafach koralowych Morza Czerwonego wokół Hurghady. Kurs nurkowania OWD PADI trwa 4 dni jednak każdy będzie miał tyle czasu ile będzie potrzebował do nabycia niezbędnych umiejętności. Zajęcia na kursie nurkowania OWD w Hurghadzie trwaja od godziny 9.00 do godziny 16.00. Kursant uzyska certyfikat nurkowy po wykonaniu prawidłowo wszystkich ćwiczeń zawartych w programie kursu nurkowania OWD PADI i zaliczeniu egzaminu końcowego.

1 dzień kursu nurkowania PADI OWD Hurghada: wypełnienie dokumentów do kursu nurkowania, przygotowanie sprzętu do nurkowania, oglądanie 1-2 cześci filmu PADI OWD, wykład z teorii nurkowania, omówienie ćwiczeń oraz zasad bezpiecznego nurkowania, 2 nurkowania wynonywanie ćwiczeń na płytkiej wodzie, ćwiczenie pływalnosć oraz wycieczka nurkowa.

2 dzień kursu nurkowania PADI OWD w Hurghadzie: przygotowanie sprzętu do nurkowania, oglądanie 3-5 cześci filmu PADI OWD, rozwiązywanie quizów, wykład z teorii nurkowania, omówienie kolejnych ćwiczeń, 2 nurkowania podczas których wynonywanujemy ćwiczenia na płytkiej wodzie, ćwiczymy pływalnosć oraz nurkujemy.

3 dzień kursu nurkowania PADI OWD Hurghada: przygotowanie sprzętu do nurkowania, wykład z teorii nurkowania, 2 nurkowania podczas których wykonujemy ćwiczenia na głębszej wodzie, ćwiczymy pływalność oraz nurkujemy.

4 dzień kursu nurkowania PADI OWD w Hurghadzie: przygotowanie sprzętu do nurkowania, wykłady z teorii nurkowania, 2 nurkowania podczas których wykonujemy ćwiczenia na głębszej wodzie, ćwiczymy pływalność oraz nurkujemy, egzamin końcowy kursu PADI OWD oraz wystawienie certyfiktów nurkowych

Hurghada kurs nurkowania PADI OWD | przygotowanie do kursu i rezerwacja

Prowadzę kursy nurkowania w Hurghadzie w małych grupach i właściwie dzień rozpoczęcia kursu może być dowolny lecz konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Najlepiej wysłąć od mnie informacje na (e-maila, facebook, whatsaap) z informacją kiedy chcieliby Państwo rozpocząć kurs nurkowania OWD w Hurghadzie, a ustalimy dogodny termin. Będac już na miejscu w Hurghadzie odbierzemy Państwa rano z hotelu i odwieziemy po nurkowaniach (koszt transportu z hotelu w Hurghadzie jest w cenie kursu nurkowania PADI OWD). Do kursu nurkowania PADI OWD w Hurghadzie nalezy się wcześniej przygotować. Po potwierdzeniu rezerwacji udziału w kursie nurkowania PADI OWD w Hurghadzie wysyłam materiały szkoleniowe.

Hurghada kurs nurkowania PADI OWD | Instruktor nurkowania

Większość kursów prowadze osobiście. Nazywam się Tomasz Staś, mieszkam w Hurghadzie od 16 lat i jestem doświadczonym instruktorem PADI Elite diving instructor na poziomie Master Scuba Diver Trainer nr #634285. W swoim życiu wykonałem ponad 10,000 nurkowań w Morzu Czerwonym w okolicach Hurghady i przeprowadziłem bezpiecznie ok 1000 kursów nurkowania na róznych poziomach (od OWD do poziomu Divemastera, a 5 moich wychowanków zostało instruktorami nurkowania). Mój najmłodszy kursant Junior OWD miał 10 lat a najstarszy 75 lat. Jestem także instruktorem nurkowania innych organizacji nurkowych jak IANTD i TDI. W swojej karierze nurkowej nigdy nie miałem żadnego wypadku.

Kurs nurkowania PADI OWD Hurghada | Uprawnienie nurkowe

Po ukończeniu kursu nurkowania PADI Open Water Diver w Hurghadzie możesz nurkować do głębokości 18 m z partnerem posiadającym stopień nurkowy PADI OWD lub równoważny. Możesz kontynuować naukę nurkowania i przystąpić do kursu nurkowania zaawansowanego PADI Advanced Open Water Diver (2 dni - 5 nurkowań) - więcej informacji znajduje się tu PADI_AOWD , dzięki któremu będziesz mógł nurkować do głębokości 30 m.

Kurs nurkowania PADI OWD w Hurghadzie | Scuba Diver

Jeśli masz mniej czasu, możesz wziąć udział w kursie nurkowania PADI Scuba Diver. Kurs nurkowania PADI Scuba Diver zajmie tylko 2 dni i obejmuje pierwsze dwa dni kursu PADI Open Water Diver. Po ukończeniu kursu nurkowania PADI Scuba Diver możesz nurkować do głębokość 12 metrów z divemasterem lub instruktorem nurkowania. Certyfikat nurkowy PADI Scuba diver wystawia sie też osobom które z jakiegoś powodu nie mogły ukończyć całego kursu PADI OWD. W przyszłości w ciągu 2 dni możesz podnieść swoje uprawnienie i ukończyc pełny kurs nurkowania PADI Open Water Diver.

Kurs nurkowania PADI OWD w Hurghadzie | Referral

Kurs nurkowania PADI OWD referral zwany tez kursem przeniesienia i jest to kurs nurkowania dla osób które chcą ukończyłeś teorię i zajęcia basenowe basenowe kursu nurkowego PADI Open Water Diver we własnym kraju, a nurkowania na wodach otwartych wykonać w Hurghadzie w ciepłych wodach Morza Czerwonego. Dokończenie kursu nurkowania PADI OWD w Hurghadzie zajmie dwa dni a nurkowania będą się odbywały z naszej łodzi. Aby ukończyć kurs nurkowania PADI Open Water w Hurghadzie, musisz przynieść formularz przeniesienia (PADI OWD referral form), który otrzymasz od swojego instruktora nurkowania PADI w Polsce.

Kurs nurkowania PADI OWD Hurghada | Cena

Na cenę kursu nurkowania w Hurghadzie składa się koszt pracy instruktora nurkowania PADI wynoszący ok połowy ceny kursu i koszty stałe związane z jego organizacją tzn. koszty transferów z i do hotelu w Hurghadzie (transport jest w cenie kursu nurkowania), wypożyczenia sprzętu nurkowego, ładowania butli, logbook, koszty nurkowań z łodzi oraz opłata za wydanie certyfikatu i materiały szkoleniowe którą pobiera organizavja PADI. Kurs nurkowania OWD realizowany w Polsce zazwyczaj kosztuje więcej, jest mniej przyjemny (zimna woda, noszenie cieżkiego sprzetu na basen) i nie zawiera obiadów, transportu do centrum nurkowego ani nurkowań z łodzi na rafach koralowych.

 

Cena kursu nurkowania PADI OWD : 300$ + 100$ książka i certyfikat

 

Cena kursu nurkowania PADI OWD zawiera:

centrum nurkowe Hurghada
kursy nurkowania Hurghada
nurkowanie Hurghada
intro nurkowanie Hurghada
cennik nurkowanie hurghada
hurghada nurkowanie

Hurghada Polskie centrum nurkowe

Hurghada Egipt